Hooldus

Hooldus

Erinevate kaldarajatiste, sadamate, terrasside ning ujuvsildade korral kasutame materjalina siberi lehist ning sügavimmutatud mändi. Sügavimmutamine ei muuda puitu hooldevabaks, vaid muudab puidu oma loomulikule kõdunemisele resistentseks. Seetõttu on vajalik korraldada igasuguste kaldarajatiste regulaarne hooldus, arvestades eriti neile kehtivaid keskkonnategureid (soolane udu, veepritsmed, UV-kiirgus, jää ja lumi jne).

 

Oma sildadele oleme välja töötanud hoolduspaketi, mida soovitame klientidel võimalusel järgida. Iga-aastane meiepoolne hoolduskava lepitakse klientidega kokku eraldiseisvalt. Hoolduskavas pakume välja järgmisi teenuseid: sildade õlitamne, sildade remont, sildade sisse- ja väljatõstmine navigatsiooniaja alguses ja lõpus.

 

Omame arvestatavat hooldusmahtu Eesti turul ning hea meelega võtame ka Teie poolt hallatava sadamalahenduse uuendamiseks ning talvemajutuseks enda juurde.

 

Oleme näinud viimaste aastate jooksul palju eurorahastusega projekte, mis on edukalt valmis tehtud, kuid puuduliku või olematu hoolduse tõttu on need eksplutatsioonist maha arvestatud juba enne normaalset kulumisperioodi. Turvaliseks kasutamiseks on vajalik vahetada sildadel laudise osasid, täiendada ankurduslahendusi, tõrjuda hallitust või muuta asukohta. Kõiki neid tegevusi oleme oma klientidele valmis pakkuma, konkreetse huvi korral palun võtke ühendust meie projektijuhtidega.