Paadisildade OÜ privaatsuspoliitika

Paadisildade OÜ privaatsuspoliitika

 

Palun tutvuge allpool toodud poliitikaga – see aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kasutame.

 

Me võime oma privaatsuspoliitikat mis tahes ajal teile ette teatamata muuta, nii et palun kontrollige seda iga kord, kui meie veebisaiti külastate. Meile isikuandmete esitamisel annate oma nõusoleku andmete kogumiseks ja kasutamiseks kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitikaga ning ka meiepoolseks küpsiste kasutamiseks, nagu allpool lähemalt selgitatud.

 

Milliseid isikuandmeid me kogume ja kuidas kasutame?

Kogume e-posti aadressi, mida kasutaja saadab meile meie veebilehe kaudu. Kogume ka andmeid selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehega suhtleb. Peale selle kogume teavet Teie arvutist või seadmest, nagu näiteks IP-aadress, Teie kasutatav veebilehitseja ja keeleseaded. Neid andmeid kogutakse teenuse Google Analytics Solutions abil. Kasutaja poolt meile saadetavat isikuandmete teavet Silla tellimise vormil (E-posti aadress ning telefoni number) kasutatakse kasutajaga ühenduse võtmiseks. Andmed selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehti ja rakendusi kasutab, kasutatakse statistilistel eesmärkidel meie veebilehtede ja rakenduste parandamiseks ja kliendile kohandatud sisu kuvamiseks.

 

Kasutame küpsiseid oma veebilehel viisil, kus tuvastame kasutaja anonüümse isikuna.

Küpsised aitavad meil Teile pakutavaid teenuseid parandada, näiteks nii, et Teil pole vaja juba varem esitatud andmeid uuesti sisestada. Küpsised aitavad meil ka registreerida lehel käijate arvu ja annavad statistilisi andmeid ja teavet.

 

Kasutame statistilisi andmeid oma veebilehe parandamiseks.

Kui veebi sirvides eelistate, et Teie isikuandmeid meie veebisaidile tulles ei töödeldaks, soovitame Teil aktiveerida oma veebilehitseja privaatse sirvimise (private browsing) funktsiooni. Kui kasutate meie rakendust, saate selle oma nutitelefonist kustutada (meie rakenduse kasutamisel nõustute meie privaatsuspoliitikaga). Olles juba meile oma e-maili aadressi edastanud, on Teil õigus paluda see meie andmebaasist kustutada. Uudiskirja saabudes on Teil võimalik oma e-maili aadress ka ise meie andmebaasist kustutada kasutades selleks uudiskirjas välja toodud linki.

 

Otseturundus

Olles juba meile oma e-maili aadressi edastanud, on Teil õigus paluda see meie andmebaasist kustutada. Uudiskirja saabudes on Teil võimalik oma e-maili aadress ka ise meie andmebaasist kustutada kasutades selleks uudiskirjas välja toodud linki.

 

Viited

Käesolev privaatsuspoliitika kehtib üksnes isikuandmete kogumise kohta antud veebisaidil ja isikuandmete töötlemise kohta Paadisildade OÜ poolt. Me ei vastuta teiste saitide privaatsuspoliitika eest. Soovitame oma külastajatel meie veebisaidilt lahkudes seda meeles pidada ja tutvuda teiste isikuandmeid koguvate või kasutavate saitide privaatsuspoliitikatega.

 

Turvalisus

Kahjuks ei ole interneti või mis tahes muu võrgustiku kaudu toimuva andmeedastuse 100- protsendilise turvalisuse tagamine võimalik, ent me rakendame asjakohaseid meetmeid teie isikuandmete turvalisuse kaitsmiseks.

 

Kontakt

See veebisait kuulub ettevõttele Paadisildade OÜ. Kui soovite teavet oma isikuandmete kohta, palun võtke meiega ühendust.

 

Ebatäpsused ja parandused

Meie soov on tagada teie isikuandmete täpsus ja ajakohasus. Kui märkate andmetes vigu või ebatäpsusi, võtke palun meiega ühendust ja teavitage meid nendest.