Messid

Messidel osalemine

FloatMe kaubamärki kandvad tooted ja lahendused oleme toonud klientidele vaatamiseks, proovimiseks ja testimiseks välja kõigil piirkonna suurematel ja olulisematel messidel ja näitustel.  Allpool on toodud välja messid, kus osaleme / oleme osalenud. Lisaks on võimalik vaadata meie tooteid igapäevaselt tehase showroomis. Olete teretulnud meie stendile kohtuma!

 

Meie 2016 aasta messikalender on järgnev:

 

Boot 2016 (Germany)

23 – 31 jaanuaril 2016

Düsseldorfi messikeskuses

Lääne-Saksamaa ja Madalmaade turule keskendunud paadimess, mis on suuruselt ja külastajate arvult on Euroopa suurim. Kuivõrd tegemist on jaanuari lõpus toimuva messiga, võib seda ühtlasi pidada vana-Euroopa hooaja alguse messiks.

Meremess 2016 (Estland)

18-20 märtsil 2016

Eesti Näituste messikeskuses

Märtsi keskel, kolmel päeval toimub Eesti Näituste messikeskuses XV Mere- ja vaba aja mess, kus on traditsiooniliselt esindatud jahtide ja kaatrite, paatide ja purjekate, kanuude ja kajakkide, mereriietuse ja -varustuse tootjad-müüjad nii Eestist kui välismaalt. Messist võtab osa üle 100 firma, kohal on üle 160 erineva paadi, ning toimub mitmeid välismaiste ja kodumaiste kaatrite esmaesitlusi.

maamess

Maamess 2016 (Estland)

21.-23. aprill 2016

Tartu messikeskuses

Maamess on pisut omanäoline, kuid kindel on see, et ettevõtete ja külastajate huvi Maamessi vastu on pidevas kasvutrendis – mullu väisas Maamessi kolme päeva jooksul 40 890 inimest, messil oli esindatud 450 ettevõtet kokku üheksast riigist ning kogu üritus võttis enda alla 50 000m2 ekspositsioonipinda.

Hauka Laat 2016 (Estland)

13. – 14. augustil 2016

Antsla Keskväljakul ja tänavatel

Hauka Laat on üks suve lõpu suurimaid laadaüritusi Lõuna-Eestis, mis on väga pikaaegsete traditsioonidega ja kätkeb endas nii kaasaegse kauba kui traditsioonidega käsitöö turustamist ja reklaamimist.

Suur Paunvere Väljanäitus 2016 (Estland)

17. septembril 2016. aastal

Palamuse keskväljak ja tänavad

Ajalooliste traditsioonidega laat toimub Palamusel ning tutvustab igal aastal Eesti aednike ja talunike saadusi, nende rekordeid ning üleüldiselt käsitööd ja oskuseid.

Hanseboot 2016 (Germany)

29.oktoober – 06. november 2016

Hamburgi messikeskuses

Hanseboot on Põhja-Saksamaal korraldatav paadimess, mis katab turgude mõistes nii Skandinaaviat kui ka Ida-Euroopat.