Paadisildade lugu

Meie lugu

Paadisildade OÜ on projekteerinud ja valmistanud Eestis ujuvsildasid, rannaterrasse ning sadamaid alates 2009-ndast aastast. Olemasolevale kogemusele tuginedes võime kinnitada, et oleme muutunud turul arvestatavaks tegijaks, kes suudab nõu ja jõuga olla abiks kõikide vesiehituse ning sadamate ja ujuvsildadega senduvaga.

 

Paadisildade OÜ on olnud Eesti kapitalil baseeruv ettevõte, keda erinevatel ajajärkudel on toetanud nii EAS kui PRIA. Ettevõtte suuromanikud on Andres Agan ja Marek Vikat, kes on tänaseni seotud ka firma igapäevase juhtimisega. Nad tegelevad nii müügitegevuse kui tootmise korraldamisega.

 

Paadisildade ehitajatena oleme tuttavad Eesti erinevate veekogude, nende kaldapinnaste ning vee tasemete kõikumise ja külmumisega. Samas oskame sõltuvalt kliendi soovist välja pakkuda parima  lahenduse silla ehitamiseks. Olgu selleks sillaks siis kas suvila juurde tiigile mõeldud kerge ujumissild, väikepaadi või jahisadam või hoopis suur ujula avatud veekogule. Oleme oma tootesortimendi kujundanud selliselt, et lahendatud saab nii vettemineku mure kui ka suursadama rajamise tehniline lahendus.

 

Meie jaoks on alati oluline Teile pakkuda parimat hinda, kvaliteeti ja suurepärast teenindust. Kõik meie poolt kasutatavad detailid omavad vajalikke sertifikaate ja CE-märgistust. Enamus oma tootmissisendist soetame Eestist, kuid keerulisemate tööde puhul oleme tellinud vajalikke detaile ka Hollandist ja Hiinast. Paadisildade OÜ tootmine asub Tartumaal Puhja vallas, kuid igapäevaselt pakume ja paigaldame ujuvlahendusi kogu Euroopas.

 

Meie seniste tööde ja valikulise tehtud tööde listiga saate tutvuda referentside rubriigis. Samas on ka galeriis näha suurem osa meie võimalikest tootelahendustest. Erinevate toodete eripära oleme seletanud erinevate toodete leheküljel. Tere tulemast tutvuma meie toodete ning teenustega.