Shallow ujuvkaid

.

Shallow ujuvkaid

Shallow ujuvkaid on suunatud veekogudele, mille keskmine lainekõrgus ei ole palju suurem kui 0,2 m. Shallow sillad on mõeldud eelkõige vaba aja veetmiseks (ujumine, päevitamine, veesport jne) ning väiksemate aluste hoidmiseks. Ujuvsilla laiuseks on 2,4 m ning pikkus ühel moodulil võib olla 3 – 6 m. Moodulite kaupa ühendades võime luua ükskõik kui pikkasid sildasid.

 

Tooteseeria on arendatud madalale plastikujukile (250 L). Sild ankurdatakse veekogu põhja kas kruvivaiade või betoonankrutega. Betoonankrutena kasutatakse nimetatud sillatüübi puhul enamasti 50 kg rõngasraskuseid.

 

Olenevalt klientide vajadustest võime sildadele paigaldada ujumisredeleid, käsipuid, riidehoidjaid, paadikinnitusrõngaid, paadimootoripukke jms lisavarustust.

 

Shallow mudeliseeria sobib hästi suvilaomanikele, kes soovivad oma sauna juurde head vettemineku kohta, samuti on tegemist äärmiselt optimaalse lahendusega väikese sõudepaadi omanikule paadi hoidmiseks oma lautris. Shallow mudeleid on võimalik kasutada ka ujuvate parvedena, kuivõrd väikesed paadimootorid jõuavad sillamoodulit hästi liigutada ning ka sõudmine on võimalik.

 

Moodulite tooteseeria

SHALLOW

Kasutamine Ujumissillad, parved, terrassid, väikepaadisadamad, lautrilahendused
Sobivad alused Aerupaadid, vesirattad, süstad, kanuud
Moodulite pikkused vabalt valitav
Moodulite laius alates 1,6 m
Vabaparda kõrgus 0,3 m
Lubatud lainekõrgus kuni 0,2 m
Ujukid 250 L / 250 L EPS
Puitdetailid Karkass 45×145 mm / 45 x 195 mm, laudis 28 x 120 mm; süvaimmutatud mänd HC4
Mooduli kaal 300 – 500 kg
Ankrud Ühe ankrupositsiooni kaal alates 150 kg
Ankruketid 10 mm KZN
Vastupidavus jääs Jäätumine lubatud, jää liikumine pole lubatud
Transportimine Kerghaagised, veomasinad