Paigaldamine

Paigaladmine

Kaldarajatiste ja ujuvsildade ehitamine ja paigaldamine on tavaliselt kuni paaripäevane protsess. Oleme näinud ka meistrimehi, kes teevad asju mitu kuud, kuid valmislahenduste paigaldamine on objektil tavaliselt siiski ühe päeva töö. Paigaldamine tähendab tavaliselt moodulite ja lahenduste ujutamist sobilikku kohta, seejärel kaldasse kruvivaiade ning veekogu põhja ankrute paigaldamist ning seejärel kogu lahenduse ühtlast ankurdamist kettide või nööridega.

 

Paadisildade OÜ sillad paigaldatakse meie meistrimeeste poolt eriti hoolikalt ja täpselt. Paigaldusel pööratakse erilist tähelepanu sellele, et ükski silla osa ei saaks tööde käigus kahjustatud ning et sild saaks paika nii, et see seal ka püsiks sõltumata ilmastikust või millestki muust. Kuivõrd paigalduse vigadest tulenevad sillamoodulite liikumised või võimalikud deformatsioonid loeme garantii alla ja kanname nende suhtes kaasvastutust, siis on meie eriline tähelepanu Teie lahenduse korrektsusel.

 

Tihtilugu on piir paigalduse ja üldise ehitustöö vahel suhteliselt olematu, seega oma projekti puhul selge vastuse saamiseks palun täitke hinnapäring ning selgitage täpsemalt oma objekti olemust.